تاریخ انتشار :سه شنبه ۱۳ مهر ۹۵.::. ساعت : ۷:۰۰ ق.ظ
فاقددیدگاه

بیانیه موسسه میثاق با شهیدان فاطمی به مناسبت هفته نیرو انتظامی

بسم رب شهدا والصدیقین
نیروی انتظامی پس از نقش آفرینی‌های ماندگار در هشت سال دفاع مقدس که در قالب شهربانی، ژاندارمری و کمیته انقلاب اسلامی انجام گرفت در ساختار جدید خود منشاء خدمات و دستاوردهای بزرگی برای نظام وملات ایران شد.
نیروی عزیز انتظامی در فرایند تحول، تعالی و سازماندهی جدید و روزآمدی سازمان نوین خود به عنوان متولی امر نظم و امنیت عمومی در جامعه در عرصه‌های سخت‌افزاری، نرم‌افزاری و منابع انسانی را با همت و مدیریتی جهادی در چارچوپ آموزه‌های دینی والزامات و مقتضیات ماموریتی خود بنحو تحسین برانگیزی پی‌گیری کرده و هم ‌اکنون در تراز یک سازمان کارآمد، موفق و تاثیرگذار در روند حرکت نظام و زندگی مردم از جایگاه مستحکم و قابل احترامی برخودار شده است.
بی‌تریدی نیروی انتظامی با رویکرد مردمی کردن امنیت عمومی، توانسته‌است هوشمندانه عوامل تهدیدگر اجتماعی را مدیریت و با اشراف اطلاعاتی همه جانبه طرح‌ها وبرنامه‌های خود را برای مقابله و خنثی‌سازی زمینه‌ها و عناصر مخل امنیت و آسایش عمومی عملیاتی سازد به گونه‌ای که رضایت‌مندی مردم در این عرصه، ملموس و معنادار جلوه می‌کند.
جا دارد ضمن تقدیر و تشکر از این نهاد عزیز و انقلابی یاد و خاطره شهدا عزیز نیرو انتظامی در طول ۸ سال دفاع مقدس و عرصه های خطیر و دشوار پس از دفاع مقدس در سال های اخیر یادی کنیم از دو شهید عزیز که در دو سال گذشته در دفاع از حریم کشور و ناموس این مرز و بوم جان فدایی کردند *شهیدان والامقام شهید سید فخر الدین هاشمی و شهید سجاد زمانی* که نشان دادند در راه دفاع از حریم این مرز و بوم ، نیروی انتظامی با تمام قوا و تا پای جان تا آخر ایستاده است.
موسسه میثاق با شهیدان به عنوان یک موسسه مردمی ، به نمایندگی از مردم شهرستان زرند صمیمانه از زحمات این نهاد عزیز و جان بر کف و شهید پرور قدردانی نموده و آرزو مند موفقیت های روز افزون برای این نهاد عزیز می باشد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.