تاریخ انتشار :دوشنبه ۶ اردیبهشت ۹۵.::. ساعت : ۱۲:۵۱ ب.ظ
فاقددیدگاه

بیانیه روز تاسیس سپاه پاسداران

دوم اردیبهشت ، سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به تمامی سبزقامتان پر افتخار و حماسه ساز شهرستان زرند مبارک باد.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نهادی است که همپای انقلاب متولد و مسئولیت های خطیر و سنگینی را برای پاسداری از انقلاب و ولایت فقیه ، دفاع از نظام و آرمان های بلند امام خمینی(ره) و شهدای گرانقدر عهده دار شد و در این راستا کارنامه درخشان، در تاریخ پر افتخار ایران عزیز به یادگار گذاشته است.

مردمی بودن، ولایت‌مداری، ایثار و شهادت‌طلبی، سلحشوری نظامی، خلوص معنوی و بصیرت سیاسی از برجسته‌ترین شاخص‌های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است که نشانه های این دلاورمردی ها در سوریه و عراق و لبنان با پرچمداری مدافعان حرم به فرماندهی سردار بی ریای سپاه اسلام،حاج قاسم سلیمانی مشهود است.

در پایان موسسه میثاق با شهیدان فاطمی زرند با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و تجلیل از حماسه سازی‌های آزادگان‌، جانبازان‌، ایثارگران و رزمندگان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی زرند ابراز امیدواری می کند این نیروی مکتبی و مردمی در سایه اتکا به قدرت لایزال الهی و تحت توجهات حضرت ولی عصر (عج) و نایب برحق ایشان ، فرماندهی کل قوا حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای عزیز، در سالی که به نام “اقتصاد مقاومتی ؛ اقدام و عمل ” مزین شده است بیش از پبش با حمایت تمامی موسسات فرهنگی مدنظر رهبر عزیمان ، در راستای تحقق رسالت های خویش موفق باشد . ”

والعاقبه للمتقین

موسسه میثاق با شهیدان فاطمی

 

دیدگاه خود را به ما بگویید.